توانبخشی تریتا،توانبخشی کودکان،کاردرمانی کودکان،هزینه توانبخشی،آدرس توانبخشی،بهترین توانبخشی،بهترین مرکز توانبخشی معلولین،هزینه کاردرمانی،کاردرمانی کودک،توانبخشی کودک

خدمات قابل ارایه در مرکز توانبخشی تریتا

مرکز توانبخشی تریتا، با بهره‌گیری از دانش و تجربه‌ی عالی و به‌روزترین و کامل‌ترین تجهیزات، مجهزترین مرکز توانبخشی کودکان در محدوده‌ی شرق تهران است که در آن علاوه بر خدمات درمانی، چکاپ دوره‌ای مراجعین به صورت دوره‌ای توسط متخصص اطفال و هم‌چنین بررسی روند درمانی بیماران به وسیله‌ی فوق تخصص مغز و اعصاب، اطفال و ارتوپد انجام می‌پذیرد.

کاردرمانی جسمی

در این شیوه با تمرینات و کارهای تعریف شده به بهبود مشکلات جسمی و حرکتی کمک می‌شود تا به سطح قابل قبولی در انجام امور شخصی خود و بازگشت به جامعه برسد.

در این مرکز خدمات توانبخشی جسمی جهت بیماران فلج مغزی، ضایعات مغزی، ضایعات نخاعی، شکستگی‌ها، اوتیسم، سندروم داون و … توسط فارغ‌التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛ جناب آقای صدری با بیش از ۱۳ سال و جناب آقای میرطلایی با ۱۶ سال سابقه‌ی کار و همکارانشان به مراجعین محترم ارایه می‌گردد.

بهترین مرکز کاردرمانی کودک
بازی درمانی معلول

کاردرمانی ذهنی

این شیوه برای تسهیل مشکلات ذهنی در برای برقراری ارتباط با اطرافیان استفاده می‌شود که با استفاده از تکنیک‌های این روش درمانی تا حد زیادی می‌توان مشکل را برطرف کرد.

کاردرمانی ذهنی و آموزش شامل کودکان فلج مغزی، اوتیسم، اختلال یادگیری، آموزش دروس مدرسه جهت کودکان با سطح یادگیری متوسط و پایین، افزایش توجه و تمرکز کودکان بیش فعال، رفتار درمانی و اختلال نافرمانی توسط سرکار خانم رضایی با ۴ سال سابقه‌ی کاردرمانی ذهنی و آموزش و همکارانشان انجام می‌شود.

گفتاردرمانی

این شیوه‌ی درمانی یک روش نوین علمی است که به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات مربوط به گفتار، طرز تکلم، درک، فرایند‌های ذهنی برقراری ارتباط، صوت و بلع می‌پردازد.

تمامی خدمات گفتاردرمانی از جمله مشکلات تکلم و عدم تکلم، لکنت زبان، اختلال بلع، تاخیر تکلم و اختلال خواندن؛ در این مرکز توسط سرکار خانم گل‌محمدی، کارشناس ارشد گفتاردرمانی و همکاران ایشان که همگی از فارغ‌التحسیلان بهترین دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و با بیش از ۵ سال سابقه‌ی کار به انجام می‌رسد.

بهترین کاردرمانی تهران
کاردرمانی معلولین
قویترین مرکز توانبخشی تهران
بهترین توانبخشی تهران
بازی درمانی کودک معلول
هزینه درمان معلول

بازی‌درمانی

از این شیوه به عنوان روشی برای درمان مشکلات کودکان استفاده می‌شود، آنان در طول بازی توانایی حل مشکلات را پیدا کرده و می‌توانند اعتماد به نفس و روحیه‌ی استقلا ل‌طلبی را در خود پرورش دهند.

گروه درمانی

این روش درمانی به افراد کمک می‌کند تا سلامت روانی خود را در قالب فعالیت‌های گروهی بهبود بخشند. بسیاری از افراد از این درمان برای رفع یک نگرانی خاص سلامت روانی استفاده می‌کنند.

با همکاری کاردرمان جسمی، ذهنی و گفتاردرمانی و آموزش‌های درکی – حرکتی به شیوه‌ی نوین در این مرکز به مراجعین ارایه می‌شود.

کاردرمانی کودک معلول
آموزش توالت کودکان

اتاق تاریک

اتاق تاریک یکی از روش‌های کاردرمانی مبتنی بر تحریکات متنوع حسی است. در این روش به دلیل تاریک و بی‌صدا بودن محیط، عوامل برهم زننده‌ی توجه و تمرکز کودک از میان برداشته شده و توجه او تنها به فعالیت مورد نظر درمانگر معطوف می‌شود. فعالیت‌های متنوعی از جمله انواع بازی‌ها، نقاشی، موسیقی‌های خاص، تحریکات دیداری و شنیداری در این اتاق قابل ارایه هستند که بنا به شرایط مراجعه کننده و توانایی درمانگر انجام می‌شوند. این روش به ویژه جهت کودکان دارای بیش فعالی، کمبود توجه و تمرکز، اختلالات یادگیری و … بسیار کارآمد است.

در مرکز توانبخشی شکوفا جدیدترین متدهای درمانی منحصر به فرد اتاق تاریک به مراجعین محترم ارایه می‌شود.

اسپایدر کیج

یک روش درمانی فیزیوتراپی فشرده است که در آن کودک در مرکز یک واحد تمرینی با استفاده از تعدادی بند الاستیک با خاصیت ارتجاعی متفاوت به صورت معلق قرار می‌گیرد.

متخصص اطفال

این متخصص با ارایه‌ی مراقبت‌های جسمی، روحی و عاطفی به بیماران خود و ویزیت دوره‌ای و پایش شاخص‌های سلامتی آنان، با سلامت نوزادان، کودکان و نوجوانان سروکار دارد.

توانبخشی دست

این مبحث یکی از علوم پزشکی است که روی درمان، قدرت و دامنه‌ی حرکتی در اندام فوقانی فرد تمرکز دارد و شامل درمان مشکلات و اختلالات بازو، دست، مچ دست، شانه، آرنج، ساعد و انگشتان است.

سنجش ورود به مدرسه

ارتوپد فنی

این مقوله زیر مجموعه‌ای از رشته‌های وابسته به پزشکی است که هدف از آن تولید ارتوز و پروتز یا همان اندام‌های مصنوعی و آموزش بیماران برای استفاده از آن‌ها است.

توانبخشی تریتا،کاردرمانی تریتا،هزینه توانبخشی،قیمت توانبخشی،بهترین مرکز توانبخشی،بهترین کلینیک توانبخشی،قیمت درمان اوتیسم،قیمت درمان سندروم داون،علایم سندروم داون،پیشگیری از سندروم داون
پیمایش به بالا