توانبخشی تریتا،توانبخشی کودکان،کاردرمانی کودکان،هزینه توانبخشی،آدرس توانبخشی،بهترین توانبخشی،بهترین مرکز توانبخشی معلولین،هزینه کاردرمانی،کاردرمانی کودک،توانبخشی کودک

تماس با مرکز توانبخشی تریتا

021-77851369

021-77851268

0990-4612064

تهران، متروی فدک ،مجتمع پالمیرا،طبقه پنجم واحد 515 ، مرکز فوق تخصصی توانبخشی تریتا

پرسش‌های متداول

ابتدا با تلفن مرکز تماس بگیرید. بعد از شرح مختصری از وضعیت کودک، ما وقت مناسبی برای مشورت با متخصص مربوط به کودک شما تعیین می کنیم.

علی رغم کیفیت بسیار بالا و تجربه ی عالی متخصصان مرکز توانبخشی تریتا، با توجه به دغدغه های مدیریت عالی مرکز ، هزینه و تعرفه ی خدمات با توجه به توانمندی خانواده ها دریافت می گردد.

تمام تلاش ما اینست که کلیه خدمات مرکز توانبخشی تریتا توسط بیمه ی شما پرداخت شود. ما با انواع بیمه ها قرارداد بسته ایم و آماده ارایه خدمات با انواع بیمه نامه های سلامت و تکمیلی هستیم.

برای سادگی درک، باید بگوییم که کاردرمانی تخصصی شبیه به فیزیوتراپی است اما بدون استفاده از تجهیزات. ما توان و قابلیت کودک را ملاک کار قرار میدهیم  و با انجام درمانهایی خاص، به توسعه مهارتهای مغزی و حرکتی کودک و افزایش قابلیتهای خانواده کودک، کمک می کنیم.

خیر. این یک تشابه اسمی است. البته نشان تجاری تریتا به نفع ما ثبت شده و حقوق آن برای ما محفوظ می باشد.

اوتیسم طیف است به این معنی که از صفر تا صد، هر کس روی نقطه ای از این اختلال قرار دارد. اوتیسم بیشتر ویژگی است تا بیماری. ما در مرکز درمان اوتیسم تریتا، ضمن شناخت ویژگیها و نیازهای این کودکان، به توسعه مهارتهای ارتباطی و توانمند ساطی خانواده های آنها اقدام می کنیم. این یک پروسه ی تخصصی است که نتایج بسیار شگفت انگیزی در انتها برای خانواده ی این کودکان بهمراه دارد.

از مرکز توانبخشی کودکان تریتا، وقت بگیرید:

توانبخشی تریتا،کاردرمانی تریتا،هزینه توانبخشی،قیمت توانبخشی،بهترین مرکز توانبخشی،بهترین کلینیک توانبخشی،قیمت درمان اوتیسم،قیمت درمان سندروم داون،علایم سندروم داون،پیشگیری از سندروم داون
پیمایش به بالا